1 2 3 4
Şirket Profili

Sel-Nur Mühendislik kurulduğu günden beri müşteri memnuniyetini ön planda tutarak müşterilerinin güvenini kazanmıştır. Alanında uzman ve deneyimli teknik ekipleriyle, sektörlerinde öncü sayılan bir çok firmaya hizmet vermiştir.

Teknik personelinin teknik bilgi düzeyinin üst düzeyde olmasına her zaman büyük önem veren Sel-Nur Mühendislik, bu yönüyle müşterilerine hızlı ve etkin çözümler sunarak kendi alanında müşterileri için 1 numaralı çözüm ortağı olmuştur. Deneyimli ve sürekli büyüyen ekibiyle Sel-Nur Mühendislik yolunda başarıyla ilerlemektedir. Müşterilerinden aldığı güven ile her gün kendini daha da geliştirmektedir.

2010 yılından beri endüstriyel soğutma, havalandırma alanlarında kendi imalatlarına başlamış ve hızla gelişmiş olan Sel-Nur Mühendislik bir çok projede müşterilerine bu ürünleriyle hizmet vermektedir. Sel-Nur Mühendislik, yapmış olduğu mekanik tesisat projelerinde projelendirme ve çizim aşamalarını kendi bünyesinde yaparak deneyimli teknik ekibiyle uygulamalarını gerçekleştirmektedir.

Sel-Nur Mühendislik hazırlamış olduğu projelerde enerji ekonomisini, ve çevreye duyarlılığını ön planda tutup, bunları kalite ve güven ile birleştirerek müşterilerine sunmaktadır.

Sel-Nur Mühendislik,vermiş olduğu proje, taahhüt, imalat ve montaj hizmetlerinin yanı sıra 7/24 servis imkanıyla da müşterilerinin yanındadır.