1 2 3 4
Tekstil santralleri

GENEL ÖZELLİKLER

-SEL-NUR, endüstriyel klima santralleri konusunda Türkiye'nin önde gelen firmalarındandır.

-SEL-NUR Tekstil klima santralleri yüksek teknoloji ve üstün özellikleri ile montaj sahasında uzman kadromuz ile montaj edilmektedir.

-SEL-NUR klima santralleri çift çidarlı panellerden özel kilit sistemi ile oluşturulmaktadır. Özel kilit sistemi mukavemet ve sızdırmazlığı en yüksek değerlere taşımaktadır. Panellerin arası EPDM conta ile takviye edilmektedir.

-Klima santrallerimiz  50.000 - 400.000 m3/h hava debisi aralığında ve maxT=60°C hava sıcaklığında çalışabilmektedir.

-SEL-NUR klima santrallerinde çeşitli büyüklüklerde, verimi yüksek aksiyal fanlar kullanılmaktadır. Fanlar statik ve dinamik balanslı olduğu gibi, titreşimin gövdeye geçmesini önleyen companzator tip titreşim absorberleri kullanılmaktadır. Fanların tahrik motorları IP55 koruma sınıflı, IEC 34-6'ya uygun ve TSE belgeli olup, motor ve fanlarda çektirme gerektirmeyen Quick-on kasnaklar kullanılmaktadır.

-SEL-NUR klima santrallerinde özel mukavemetli çelik kapı, temberlenmiş çift camdan imal edilmiş gözetleme penceresi bulunmaktadır. Müdahale ve servis kapıları özel dizayn sayesinde tamamı dışa açılmaktadır.

-SEL-NUR klima santrallerinde; alüminyum profilden gövdesi ve yine alüminyumdan aerodinamik formda kanatları bulunan kontrol damperleri bulunmaktadır. Zıt tahrikli kanatlar santral içinde türbülans oluşmasını en aza indirger. Damper yüksek torklu servo motorlar ile hareket etmektedir.

-SEL-NUR tekstil klima santrallerinde, tesisin ihtiyacına uygun çeşitli tipte filtreler kullanılmaktadır. Filtreler özel frame kasaları sayesinde kolay montaj ve demontaj edilebilmektedir. Bütün filtre hücrelerinde müdahale kapısı bulunmaktadır.